Santorini- Serangoon, Σιγκαπούρη
Ξενοδοχείο καψουλών στην περιοχή Σιγκαπούρη

Santorini- Serangoon

Το Atlantis Pods @ Little India προσφέρει δωμάτια 2 αστέρων με δωρεάν WiFi στην περιοχή Lavender του προορισμού Σιγκαπούρη.

2,3Βαθμολογία επισκεπτών · 41 κριτικέςΣιγκαπούρη3 χλμ. από το κέντρο (Σιγκαπούρη)
  • Φιλοξενεί έως 1 άτομο
  • 150 m²
  • Δωρεάν Wi-Fi
01 / 03
Santorini- Serangoon, Σιγκαπούρη – φωτογραφία 3

Καλώς ήρθατε

Santorini- Serangoon

Το Atlantis Pods @ Little India προσφέρει δωμάτια 2 αστέρων με δωρεάν WiFi στην περιοχή Lavender του προορισμού Σιγκαπούρη.

Όλες οι μονάδες του Atlantis Pods @ Little India έχουν καφετιέρα. Όλα τα δωμάτια προσφέρουν ιδιωτικό μπάνιο με μπιντέ, δωρεάν προϊόντα μπάνιου και στεγνωτήρα μαλλιών. Οι μονάδες στο Atlantis Pods @ Little India διαθέτουν κλιματισμό και θυρίδα ασφαλείας.

Το αεροδρόμιο Αεροδρόμιο Seletar είναι 13 χλμ μακριά από το κατάλυμα.

Check-in
Από τις 14:00 έως τις 20:00
Check-out
Έως τις 12:00

Διαμονή

Δωμάτια και σουίτες

Στο κατάλυμα Santorini- Serangoon μπορείτε να επιλέξετε από 1 τύπο δωματίου.

Παροχές

Όλα όσα χρειάζεστε

Προσεγμένες παροχές για μια άνετη και ξέγνοιαστη διαμονή.

  • Δωρεάν Wi-Fi
  • Δωμάτια για μη καπνίζοντες
  • Πλύσιμο ρούχων
  • Κλιματισμός
  • Καθημερινή υπηρεσία καθαριότητας

Όλες οι παροχές

Μπάνιο

  • Χαρτί υγείας
  • Πετσέτες
  • Μπιντέ
  • Κοινόχρηστη τουαλέτα
  • Ιδιωτικό μπάνιο
  • Προϊόντα μπάνιου
  • Κοινόχρηστο μπάνιο
  • Στεγνωτήρας μαλλιών
  • Ντους

Υπνοδωμάτιο

  • Κλινοσκεπάσματα

Κουζίνα

  • Τραπέζι φαγητού
  • Καφετιέρα
  • Φρυγανιέρα
  • Ηλεκτρικός βραστήρας
  • Φούρνος μικροκυμάτων
  • Ψυγείο

Παροχές Δωματίου

  • Πρίζα κοντά στο κρεβάτι

Σαλόνι

  • Καναπές
  • Καθιστικό

Φαγητό & Ποτό

  • Συσκευή για τσάι/καφέ

Ίντερνετ

Wi-Fi διατίθεται στους κοινόχρηστους χώρους και δεν χρεώνεται.

Χώρος στάθμευσης

Δεν υπάρχει χώρος στάθμευσης.

Υπηρεσίες

  • Καθημερινή υπηρεσία καθαριότητας
  • Μηχάνημα αυτόματης πώλησης (για ποτά)
  • Φαξ / Φωτοτυπικό μηχάνημα(Επιπλέον χρέωση)
  • Υπηρεσία σιδερώματος
  • Πλύσιμο ρούχων(Επιπλέον χρέωση)

Ασφάλεια & προστασία

  • Πυροσβεστήρες
  • Κάμερες ασφαλείας κλειστού κυκλώματος έξω από το κατάλυμα
  • Κάμερες ασφαλείας κλειστού κυκλώματος σε κοινόχρηστους χώρους
  • Ανιχνευτές καπνού
  • Συναγερμός
  • Πρόσβαση με κάρτα-κλειδί
  • Πρόσβαση με κλειδί
  • Θυρίδα ασφαλείας

Γενικά

  • Κλιματισμός
  • Ηχομόνωση
  • Με μοκέτα
  • Ηχομονωμένα δωμάτια
  • Παροχές σιδερώματος
  • Δωμάτια για μη καπνίζοντες

Προσβασιμότητα

  • Ολόκληρη η μονάδα βρίσκεται στο ισόγειο

Τοποθεσία

Πώς θα μας βρείτε

Διεύθυνση

622 Serangoon Road, Lavender, 218222 Singapore, Σιγκαπούρη

Απόσταση

3 χλμ. από Σιγκαπούρη

Check-in από τις 14:00 έως τις 20:00

Check-out έως τις 12:00

Τι υπάρχει κοντά

Τι υπάρχει κοντά

  • Πάρκο Boon Tiong320 μ.
  • παιδική χαρά BLK 30370 μ.
  • παιδική χαρά, θέα στην πόλη500 μ.
  • σημείο ενδιαφέροντος Thirteens Lovehut550 μ.
  • παιδική χαρά Bendemeer550 μ.
  • παιδική χαρά Somme Road590 μ.
  • σημείο ενδιαφέροντος Potong Pasir Place640 μ.
  • σημείο ενδιαφέροντος Kolam Ayer Whampoa South RC Healthy Lifestyle Club640 μ.
  • σημείο ενδιαφέροντος Running Track780 μ.
  • σημείο ενδιαφέροντος Our Lovely Rotting Corner910 μ.

Εστιατόρια & καφέ

  • ΕστιατόριοYee Kee Confectionery & Restaurant140 μ.
  • ΕστιατόριοTong Chiang Claypot Restaurant140 μ.
  • ΕστιατόριοHei Cuisine140 μ.

Κορυφαία αξιοθέατα

  • Μουσείο Τέχνης Σιγκαπούρης2,6 χλμ.
  • σημείο ενδιαφέροντος National Gallery Singapore3,7 χλμ.
  • σημείο ενδιαφέροντος Statue of Sir Stamford Raffles3,9 χλμ.
  • Μουσείο Ασιατικών Πολιτισμών4 χλμ.
  • Μουσείο ArtScience4,2 χλμ.
  • παρατηρητήριο Sands SkyPark4,3 χλμ.
  • Cloud Forest4,7 χλμ.
  • Gardens by the Bay4,7 χλμ.
  • σημείο ενδιαφέροντος Singapore City Gallery5 χλμ.
  • Marina Barrage5,5 χλμ.

Φύση

  • ΛίμνηΤαμιευτήρας Upper Peirce13 χλμ.

Κοντινές παραλίες

  • Παραλία East Coast6,1 χλμ.

Δημόσιες συγκοινωνίες

  • ΜετρόBoon Keng550 μ.
  • ΜετρόBendemeer730 μ.
  • ΤρένοLittle India MRT Station1,8 χλμ.
  • ΤρένοNovena MRT Station2,1 χλμ.

Κοντινότερα αεροδρόμια

  • Αεροδρόμιο Seletar11 χλμ.
  • Αεροδρόμιο Changi14 χλμ.
  • Διεθνές Αεροδρόμιο Hang Nadim34 χλμ.

Συντομότερες εκτιμώμενες αποστάσεις με τα πόδια ή με αυτοκίνητο. Οι πραγματικές αποστάσεις ενδέχεται να διαφέρουν.

Καλό να γνωρίζετε

Κανόνες καταλύματος

Πολιτικές και πρακτικές πληροφορίες για τη διαμονή σας στο κατάλυμα Santorini- Serangoon.

Check-in

Από 2:00 μ.μ. έως 8:00 μ.μ.

Κατά το check-in, οι επισκέπτες πρέπει να δείξουν πιστοποιητικό ταυτότητας με φωτογραφία και πιστωτική κάρτα.

Θα πρέπει να ενημερώσετε το κατάλυμα εκ των προτέρων τι ώρα θα φτάσετε.

Check-out

Έως 12:00 μ.μ.

Παιδιά και κρεβάτια

Πολιτικές σχετικά με τα παιδιά

Γίνονται δεκτά παιδιά όλων των ηλικιών.

Πολιτικές για βρεφικές κούνιες και επιπλέον κρεβάτια

Αυτό το κατάλυμα δεν διαθέτει βρεφικές κούνιες και επιπλέον κρεβάτια.

Χωρίς περιορισμό ηλικίας

Δεν υπάρχουν περιορισμοί ηλικίας για το check-in

Κατοικίδια ζώα

Τα κατοικίδια δεν επιτρέπονται.

Ομιλούμενες γλώσσες

Αγγλικά και Κινεζικά

Σημαντικές λεπτομέρειες

  • Κατά το check-in, οι επισκέπτες πρέπει να επιδείξουν πιστοποιητικό ταυτότητας με φωτογραφία και πιστωτική κάρτα. Παρακαλείστε να σημειώσετε ότι όλα τα Ειδικά Αιτήματα υπόκεινται στη διαθεσιμότητα και ενδέχεται να ισχύουν επιπλέον χρεώσεις.
  • Παρακαλείστε να ενημερώσετε το Santorini- Serangoon εκ των προτέρων σχετικά με την αναμενόμενη ώρα άφιξής σας. Μπορείτε να χρησιμοποιήσετε το πεδίο για Ειδικά Αιτήματα κατά την κράτηση, ή να επικοινωνήσετε απευθείας με το κατάλυμα, στα στοιχεία επικοινωνίας που αναγράφονται στην επιβεβαίωσή σας.

Συχνές ερωτήσεις

Συχνές ερωτήσεις

Όλα όσα ίσως θέλετε να μάθετε για τη διαμονή σας στο κατάλυμα Santorini- Serangoon.

Τι είδους πρωινό σερβίρεται στο κατάλυμα Santorini- Serangoon;+

Δεν υπάρχουν διαθέσιμες πληροφορίες για το πρωινό στο κατάλυμα Santorini- Serangoon. Παρακαλούμε επικοινωνήστε απευθείας με το κατάλυμα.

Τι τύπους δωματίων μπορώ να κλείσω στο κατάλυμα Santorini- Serangoon;+

Οι τύποι δωματίων στο κατάλυμα Santorini- Serangoon περιλαμβάνουν: Single Superior Capsule Pod.

Πόσα άτομα μπορούν να μείνουν στο κατάλυμα Santorini- Serangoon;+

Ο μεγαλύτερος τύπος δωματίου στο κατάλυμα Santorini- Serangoon φιλοξενεί έως 1 επισκέπτη.

Ποιες είναι οι ώρες check-in και check-out στο κατάλυμα Santorini- Serangoon;+

Check-in: Από τις 14:00 έως τις 20:00. Check-out: Έως τις 12:00.

Διαθέτει το κατάλυμα Santorini- Serangoon χώρο στάθμευσης;+

Δεν υπάρχει χώρος στάθμευσης.

Διαθέτει το κατάλυμα Santorini- Serangoon Wi-Fi;+

Wi-Fi διατίθεται στους κοινόχρηστους χώρους και δεν χρεώνεται.

Επιτρέπονται τα κατοικίδια στο κατάλυμα Santorini- Serangoon;+

Τα κατοικίδια δεν επιτρέπονται.

Πόσο κοστίζει η διαμονή στο κατάλυμα Santorini- Serangoon;+

Οι τιμές στο κατάλυμα Santorini- Serangoon διαφέρουν ανάλογα με τις ημερομηνίες και το δωμάτιο που θα επιλέξετε. Δείτε παραπάνω τις τρέχουσες τιμές.

Διαθέτει το κατάλυμα Santorini- Serangoon δικό του εστιατόριο;+

Το κατάλυμα Santorini- Serangoon δεν αναφέρει δικό του εστιατόριο. Ενδέχεται να υπάρχουν επιλογές για φαγητό κοντά, στην περιοχή Σιγκαπούρη.

Ποιες παροχές προσφέρει το κατάλυμα Santorini- Serangoon;+

Δείτε τη λίστα παροχών παραπάνω για όλα όσα προσφέρει το κατάλυμα Santorini- Serangoon.

Πόσο απέχει το κατάλυμα Santorini- Serangoon από το κέντρο της πόλης Σιγκαπούρη;+

Το κατάλυμα Santorini- Serangoon απέχει 3 χλμ. από Σιγκαπούρη.

Ποιες γλώσσες μιλάει το προσωπικό του καταλύματος Santorini- Serangoon;+

Το προσωπικό του καταλύματος Santorini- Serangoon μιλάει: Αγγλικά και Κινεζικά.

Ερωτήσεις επισκεπτών

Ερωτήσεις ταξιδιωτών

Πραγματικές ερωτήσεις επισκεπτών, με απαντήσεις από το κατάλυμα Santorini- Serangoon.

Ερώτηση: is locker provided?

Απάντηση: sorry we not provided the locker

Απαντήθηκε στις 2 Δεκεμβρίου 2019

Ερώτηση: can stay for shn

Απάντηση: Hi, We don't accept stay home notice guests. Thank you.

Απαντήθηκε στις 18 Ιανουαρίου 2022

Ερώτηση: Male Room and Female Room Seperate ?

Απάντηση: Unfortunately, no. It is a mixed room.

Απαντήθηκε στις 17 Σεπτεμβρίου 2022

Κριτικές επισκεπτών

Τι λένε οι επισκέπτες μας

2,3

Με βάση 41 κριτικές επισκεπτών

Προσωπικό
3,9 στα 10
Παροχές
3,2 στα 10
Καθαριότητα
3,3 στα 10
Άνεση
3,1 στα 10
Σχέση ποιότητας/τιμής
3,1 στα 10
Τοποθεσία
4,8 στα 10
Δωρεάν WiFi
6,3 στα 10

“Location is great. Okay place to stay if you’re in a budget. - The location is the best. We we’re able to take grab, buses and trains conveniently during our stay. There’s also 24h restaurants nearby and a 7-11 w/in 5 mins walk. There’s free water and breakfast which is a huge plus to us! The staff is also very accommodating before and during our stay. Thank you!”

D
DixieΦιλιππίνες
Παρέα φίλων · Μάρτιος 2024

Το ταξίδι σας ξεκινά εδώ

Ξεκινήστε τη διαμονή σας

Ζήστε τη γοητεία του καταλύματος Santorini- Serangoon. Εξασφαλίστε την καλύτερη τιμή και απολαύστε μια αξέχαστη διαμονή.

Κάντε κράτηση τώρα

Εγγύηση καλύτερης τιμής